Nederland / Nederlands

Team

Marco van Veen (CEO)

marco@solarnrg.nl


Sander Noordermeer (Sales en Marketing Director)

+31 (0)174 752 965
sander@solarnrg.nl


Ricardo Soares (Operational Director)

+31 (0)174 752 967
ricardo@solarnrg.nl


Pepijn van Nuland (Creative Director)

+31 (0)174 752 962
pepijn@solarnrg.nl


Cyril Boudri (Accountmanager Dealer en Installateur)

+31 (0)174 752 972
cyril@solarnrg.nl


Jan Boerema (Accountmanager Business)

+31 (0)174 752 968
jan@solarnrg.nl


Jordi van Elferen (Accountmanager B2B)

+31 (0)174 752 978
jordi@solarnrg.nl


Wesley Pronk (Manager Sales en Aftersales)

+31 (0)174 752 470
wesley@solarnrg.nl


Ashley Reimers (Accountmanager Sales)

+31 (0)174 752 971
ashley@solarnrg.nl


Sharol Hoogervorst (Junior Accountmanager Sales)

+31 (0)174 752 970
sharol@solarnrg.nl


Vanessa van den Akker (Accountmanager Aftersales)

+31 (0)174 752 474
vanessa@solarnrg.nl


David Verlee (Accountmanager Collectief)

david@solarnrg.nl


Jesse Kamp (Accountmanager Collectief / Technical Engineer)

jesse@solarnrg.nl


Bob van Langeveld (Junior Accountmanager Collectief)

bob@solarnrg.nl


Luca Ancher (Junior Accountmanager Collectief)

+31 (0)174 752 475
luca@solarnrg.nl


Julius Louter (Junior Accountmanager Collectief)

julius@solarnrg.nl


Matthijs Jansen (Junior Accountmanager Collectief)

matthijs@solarnrg


Björn Swensen (Junior Accountmanager Collectief)

+31 (0)174 752 473
bjorn@solarnrg.nl


Rick Zwijgers (Junior Accountmanager Collectief)

+31 (0)174 752 963
rick@solarnrg.nl


Myranda Zuijderwijk (Office Manager / BTW Service)

myranda@solarnrg.nl


Dionne Timmer (BTW Service)

+31 (0)174 752 975
dionne@solarnrg.nl


Maurice Barendse (Engineering Manager)

+31 (0)174 752 477
maurice@solarnrg.nl


Rene van Holst (Project Manager / Technical Engineer)

+31 (0)174 752 471
rene@solarnrg.nl


Jeff Duijnisveld (Technical Engineer)

+31 (0)174 752 977
jeff@solarnrg.nl


Pascal Zwinkels (Technical Engineer)

+31 (0)174 752 979
pascal@solarnrg.nl


Shermila Biharie (Planner)

shermila@solarnrg.nl


Sjors van den Enden (Planner)

+31 (0)174 752 582
sjors@solarnrg.nl


Levi Zuijderwijk (Junior Accountmanager Installateurs)

+31 (0)174 752 581
levi@solarnrg.nl


Nick van Dijk (Junior Financial Controller)

+31 (0)174 752 961
nick@solarnrg.nl


Sonja Vijverberg (Administratie Crediteuren)

+31 (0)174 752 973
sonja@solarnrg.nl


Mieke Groenheide (Administratie Debiteuren)

+31 (0)174 752 976
mieke@solarnrg.nl


Bob van Dijk (Stagiair)

bob.vandijk@solarnrg.nl


Bart Verkooijen (Support Manager / Product Engineer)

+31 (0)174 752 964
bart@solarnrg.nl


Ton Peters (Support / Product Engineer)

+31 (0)174 752 966
ton@solarnrg.nl


Octavio van der Boom (Support / Product Engineer)

+31 (0)174 752 476
octavio@solarnrg.nl


Norman Croes (Support)

+31 (0)174 752 962
norman@solarnrg.nl


Bas van Veen (Purchasing Manager)

+31 (0)174 752 969
bas@solarnrg.nl


Joeri Valstar (Stagiair)

joeri@solarnrg.nl


Tim Frima (Mechanical Engineer)

+31 (0)174 752 472
tim@solarnrg.nl


Marcel Koppert (Magazijn Manager)

marcel@solarnrg.nl


Kevin Geleijnse (Magazijn)

kevin@solarnrg.nl


Bartosz Zawadzinski (Magazijn)

bartosz@solarnrg.nl


Don van Dijk (Constructie)

don@solarnrg.nl


Herbert Spaans (Constructie)

herbert@solarnrg.nl

Deel deze pagina