Nederland / Nederlands

Team

Marco van Veen (CEO)

+31 (0)174 752 960
marco@solarnrg.nl


Jan-Roelof Stienstra (Financial Consultant)

jan-roelof.stienstra@thesustainables.nl


Mike Consenheim (Country Manager)

noreply@solarnrg.nl


Sander Noordermeer (Marketing en Sales Director)

+31 (0)174 752 965
sander@solarnrg.nl
info@solarnrg.nl


Pepijn van Nuland (Creative Director)

+31 (0)174 752 962
pepijn@solarnrg.nl


Myranda Zuijderwijk (Office Manager / BTW Service)

+31 (0)174 444 171
+31 (0)174 752 974
myranda@solarnrg.nl
btw@solarnrg.nl


Dionne Timmer (BTW Service)

+31 (0)174 752 975
+31 (0)174 444 171
dionne@solarnrg.nl


Bas van Veen (Manager Voorraad- en Artikelbeheer)

+31 (0)174 752 969
bas@solarnrg.nl


Ricardo Soares (Projectleider)

+31 (0)174 752 967
ricardo@solarnrg.nl


Jan Boerema (Accountmanager Zakelijk)

+31 (0)174 752 968
Skype: solarnrgjanboerema
jan@solarnrg.nl


Cyril Boudri (Accountmanager Dealer en Installateur)

+31 (0)174 752 972
cyril@solarnrg.nl


Jordi van Elferen (Accountmanager B2B)

+31 (0)174 752 978
jordi@solarnrg.nl


Ashley Reimers (Accountmanager Particulier)

+31 (0)174 752 971
ashley@solarnrg.nl


Sharol Hoogervorst (Junior Accountmanager Particulier)

+31 (0)174 752 970
sharol@solarnrg.nl


Wesley Pronk (Teamleider Groepsaankoop)

wesley@solarnrg.nl


David Verlee (Junior Accountmanager)

+31 (0)174 752 475
david@solarnrg.nl


Bob van Langeveld (Junior Accountmanager)

+31 (0)174 752 474
bob@solarnrg.nl


Luca Ancher (Junior Accountmanager)

+31 (0)174 752 472
luca@solarnrg.nl


Jesse Kamp (Junior Accountmanager)

+31 (0)174 752 979
jesse@solarnrg.nl


Levi Zuijderwijk (Junior Accountmanager)

levi@solarnrg.nl


Julius Louter (Junior Accountmanager)

julius@solarnrg.nl


Matthijs Jansen (Junior Accountmanager)

matthijs@solarnrg


Maurice Barendse (Hoofd Uitvoering)

+31 (0)174 752 477
maurice@solarnrg.nl


Jeff Duijnisveld (Technical Engineer)

+31 (0)174 752 977
jeff@solarnrg.nl


Rene van Holst (Project Manager / Technical Engineer)

+31 (0)174 752 471
rene@solarnrg.nl


Sonja Vijverberg (Administratie Crediteuren)

+31 (0)174 752 973
sonja@solarnrg.nl


Mieke Groenheide (Administratie Debiteuren)

+31 (0)174 752 976
mieke@solarnrg.nl


Nick van Dijk (Junior Financial Controller)

+31 (0)174 752 961
nick@solarnrg.nl


Bob van Dijk (Stagiair)

noreply@solarnrg.nl


Bart Verkooijen (Support Manager / Product Engineer)

+31 (0)174 752 964
bart@solarnrg.nl


Ton Peters (Support / Product Engineer)

+31 (0)174 752 966
Skype: solarnrgton
ton@solarnrg.nl


Octavio van der Boom (Support / Product Engineer)

+31 (0)174 752 476
octavio@solarnrg.nl


Ashok Mahabier (Support)

ashok@prosolar.nl


Marcel Koppert (Hoofd Magazijn)

marcel@solarnrg.nl


Don van Dijk (Constructie)

don@solarnrg.nl


Bartosz Zawadzinski (Magazijn)

bartosz@solarnrg.nl


Kevin Geleijnse (Magazijn)

kevin@solarnrg.nl


Herbert Spaans (Magazijn)

noreply@solarnrg.nl


Chris Meijer (Consultant (ProSolar))

chris@prosolar.nl


Vanessa van den Akker (Planner (ProSolar))

+31 (0)174 752 572
vanessa@prosolar.nl


Shermila Biharie (Planner (ProSolar))

+31 (0)174 752 570
shermila@prosolar.nl

Deel deze pagina