Nederland / Nederlands

Team

Marco van Veen (CEO)

+31 (0)174 752 960
marco@solarnrg.nl
info@solarnrg.nl


Jan-Roelof Stienstra (Consultant)

jan-roelof.stienstra@thesustainables.nl


Mike Consenheim (Country Manager)

mike@solarnrg.nl


Sander Noordermeer (Marketing en Sales Director)

sander@solarnrg.nl


Pepijn van Nuland (Creative Director)

+31 (0)174 752 962
pepijn@solarnrg.nl


Cyril Boudri (Accountmanager Dealer en Installateur)

+31 (0)174 752 972
cyril@solarnrg.nl


Jan Boerema (Accountmanager Zakelijk)

+31 (0)174 752 968
Skype: solarnrgjanboerema
jan@solarnrg.nl


Ashley Reimers (Accountmanager Particulier / Inkoper)

+31 (0)174 752 971
ashley@solarnrg.nl


Rene van Holst (Project Manager / Technical Engineer)

+31 (0)174 752 585
rene@solarnrg.nl


Jeanina Stolze (Zonnestroom Adviseur / Technical Engineer)

+31 (0)174 752 585
jeanina@solarnrg.nl


Marleen Mulder (Zonnestroom Adviseur)

+31 (0)174 752 585
marleen@solarnrg.nl


Ritesh Raghoebier (Zonnestroom Adviseur)

ritesh@solarnrg.nl


Frederik Wardenier (Zonnestroom Adviseur)

+31 (0)174 752 970
frederik@solarnrg.nl


David Verlee (Zonnestroom Adviseur)

+31 (0)174 752 472
david@solarnrg.nl


Ricardo Soares (Projectleider)

+31 (0)174 752 967
ricardo@solarnrg.nl


Jeff Duijnisveld (Technical Engineer)

jeff@solarnrg.nl


Jordi van Elferen (Stagair)

jordi@solarnrg.nl


Sonja Vijverberg (Crediteurenadministratie)

+31 (0)174 752 963
sonja@solarnrg.nl


Mieke Groenheide (Debiteurenadministratie)

+31 (0)174 752 976
mieke@solarnrg.nl


Nick van Dijk (Stagair / Chief Excel Officer)

nick@solarnrg.nl


Vanessa van den Akker (BTW Service / HR Manager)

+31 (0)174 444 171
+31 (0)174 752 974
vanessa@solarnrg.nl
btw@solarnrg.nl


Janine Lelieveld - Dubourcq (BTW Service)

+31 (0)174 444 171
+31 (0)174 752 975
janine@solarnrg.nl
btw@solarnrg.nl


Bart Verkooijen (Support Manager / Product Engineer)

+31 (0)174 752 964
bart@solarnrg.nl


Octavio van der Boom (Support Medewerker / Product Engineer)

+31 (0)174 752 476
octavio@solarnrg.nl


Ton Peters (Product Engineer)

+31 (0)174 752 966
Skype: solarnrgton
ton@solarnrg.nl


Marcel Koppert (Hoofd Magazijn)

marcel@solarnrg.nl


Don van Dijk (Constructie)

don@solarnrg.nl


Bartosz Zawadzinski (Magazijn Medewerker)

bartosz@solarnrg.nl


Klaas Franken (Magazijn Medewerker)

klaas@solarnrg.nl

Deel deze pagina