Nederland / Nederlands

Team

Marco van Veen (CEO)

+31 (0)174 752 960
marco@solarnrg.nl


Mike Consenheim (Country Manager)

mike@solarnrg.nl


Sander Noordermeer (Marketing en Sales Director)

sander@solarnrg.nl
info@solarnrg.nl


Pepijn van Nuland (Creative Director)

+31 (0)174 752 962
pepijn@solarnrg.nl


Myranda Zuijderwijk (Office Manager / BTW Service)

+31 (0)174 444 171
+31 (0)174 752 974
myranda@solarnrg.nl
btw@solarnrg.nl


Janine Lelieveld (BTW Service)

+31 (0)174 444 171
+31 (0)174 752 975
janine@solarnrg.nl
btw@solarnrg.nl


Jan-Roelof Stienstra (Financial Consultant)

jan-roelof.stienstra@thesustainables.nl


Sonja Vijverberg (Crediteurenadministratie)

sonja@solarnrg.nl


Mieke Groenheide (Debiteurenadministratie)

+31 (0)174 752 976
mieke@solarnrg.nl


Nick van Dijk (Chief Excel Officer)

nick@solarnrg.nl


Ricardo Soares (Projectleider)

+31 (0)174 752 967
ricardo@solarnrg.nl


Jan Boerema (Accountmanager Zakelijk)

+31 (0)174 752 968
Skype: solarnrgjanboerema
jan@solarnrg.nl


Cyril Boudri (Accountmanager Dealer en Installateur)

+31 (0)174 752 972
cyril@solarnrg.nl


Jordi van Elferen (Stagair)

jordi@solarnrg.nl


Ashley Reimers (Accountmanager Particulier / Inkoper)

+31 (0)174 752 971
ashley@solarnrg.nl


Rene van Holst (Project Manager / Technical Engineer)

+31 (0)174 752 471
rene@solarnrg.nl


Jeff Duijnisveld (Technical Engineer)

+31 (0)174 752 977
jeff@solarnrg.nl


Bas van Veen (Werkvoorbereider)

bas@solarnrg.nl


Ritesh Raghoebier (Zonnestroom Adviseur)

+31 (0)174 752 473
ritesh@solarnrg.nl


David Verlee (Zonnestroom Adviseur)

david@solarnrg.nl


Bob van Langeveld (Zonnestroom Adviseur)

bob@solarnrg.nl


Luca Ancher (Zonnestroom Adviseur)

luca@solarnrg.nl


Bart Verkooijen (Support Manager / Product Engineer)

+31 (0)174 752 964
bart@solarnrg.nl


Octavio van der Boom (Support Medewerker / Product Engineer)

+31 (0)174 752 476
octavio@solarnrg.nl


Ton Peters (Product Engineer)

+31 (0)174 752 966
Skype: solarnrgton
ton@solarnrg.nl


Marcel Koppert (Hoofd Magazijn)

marcel@solarnrg.nl


Don van Dijk (Constructie)

don@solarnrg.nl


Bartosz Zawadzinski (Magazijn Medewerker)

bartosz@solarnrg.nl


Herbert Spaans (Magazijn Medewerker)

noreply@solarnrg.nl


Kevin Spaans (Magazijn Medewerker)

noreply@solarnrg.nl


Stefan Borsboom (Directeur @ProSolar)

stefan@prosolar.nl


Ashok Mahabier (Planner @ProSolar)

+31 (0)174 752 573
ashok@prosolar.nl


Vanessa van den Akker (Planner @ProSolar)

+31 (0)174 752 572
vanessa@prosolar.nl


Angelique Meijer (Administratie @ProSolar)

+31 (0)174 752 571
angelique@prosolar.nl

Deel deze pagina