Bel direct 0174 44 41 71 of stuur een e-mail

Nederland / Nederlands

Superaanbieding voor Limburg

De gemeentes in de provincie Limburg geven nu subsidie op zonnepanelen, SolarNRG heeft speciaal voor deze actie een superaanbieding gemaakt van 4 Sharp zonnepanelen van 121 wp per stuk met een Mastervolt Soladin 600 watt omvormer.

Dit kwalitatief zeer hoogwaardige systeem kost normaal € 1466,52 maar door de subsidie van uw gemeente betaalt u nu maar € 498,52 (exclusief bezorgkosten). Zorg dat u er snel bij bent want OP=OP.

Zelfs zonder landelijke SDE-subsidie is de terugverdientijd van dit systeem ongeveer 5 jaar. De SDE-subsidie is al sinds 1 maart uitgeput, maar door de Limburgse regeling kunt u nu toch goedkoop uw eigen stroom opwekken.

Het systeem kan op elk stopcontact in huis worden aangesloten, zonder extra groep in de meterkast aan te leggen. U plaatst het systeem bovendien simpel op uw eigen dak, maar u kunt er ook voor kiezen het systeem door installateurs van SolarNRG te laten monteren. Dat kost 500 euro extra.

Wilt u een groter systeem, dan kan dat natuurlijk ook. De provincie subsidieert €2,- per wattpiek tot een maximum van 1500 euro. Bijvoorbeeld 8 panelen (968 wp) voor €2991,-. Met de €1500,- subside betaalt u dan dus minder dan de helft. Voor dit systeem is de terugverdientijd ongeveer 7 jaar. Uiteraard geldt de subsidieregeling voor alle systemen van SolarNRG.

Aangezien de zonnepanelen zelf minstens 30 jaar meegaan heeft u ongeveer 25 jaar gratis elektriciteit. Vraag direct via de site een offerte aan en profiteer nu van deze fantastische aanbieding.

Meer informatie

Productsheet

Offerteaanvraag

Bekijk de advertentie

Prijslijst

Deel deze pagina